Email
Email za mesne kancelarije i sluzbenike

Email za službenike i mesne kacelarije

Građevinska dozvola
OBRAZAC ZAHTEVA ZA DOBIJANJE GRAĐEVINSKE DOZVOLE

OBRAZAC ZAHTEVA ZA DOBIJANJE GRAĐEVINSKE DOZVOLE

Slobodno vreme
Continental turs Kula
KZM

Kancelarija za mlade opštine Malo Crniće

regionalna razvojna agencija

Regionalna razvojna agencija Braničevo Podunavlje

 O B A V E Š T E NJ E

O  JAVNOJ PREZENTACIJI “STUDIJE NAVODNJAVANJA POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U PRIOBALJU REKE MLAVE NA TERITORIJI OPŠTINE MALO CRNIĆE“

OBAVEŠTAVAMO GRAĐANE OPŠTINE MALO CRNIĆE, DRUGA ZAINTERESOVANA LICA, KAO I ORGANE I ORGANIZACIJE, DA ĆE SE ODRŽATI JAVNA PREZENTACIJA “STUDIJE NAVODNJAVANJA POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U PRIOBALJU REKE MLAVE NA TERITORIJI OPŠTINE MALO CRNIĆE“ DANA 26.12.2014. godine (petak), SA POČETKOM U 17.oo časova, u zgradi Opštine Malo Crniće – mala sala.

 

            Izrada Studije finansirana je podsticajnim sredstvima Ministarstva poljoprivrede i zaštite životne sredine, kao studijsko-istraživački projekat od značaja za lokalnu samoupravu, i sredstvima Opštine Malo Crniće.

            Navedeni dokument predstavlja osnovu za budući razvoj poljoprivredne proizvodnje našeg područja, kao i za pripremu i sprovođenje novih projekata i njihovo kandidovanje za sufinansiranje iz EU fondova.

            Javnu prezentaciju će voditi firma ‘Intep“ iz Požarevca, i stručnjaci-saradnici koji su ujedno i obrađivači Studije.

 

            S poštovanjem,

 

  

                                                                      Dragan Mitić, s.r.

                                                                      Predsednik opštine Malo Crniće

 

Comments are closed.

Izaberite pismo
Informator o radu
 informator o radu opstine Malo Crnice

Informator ažuriran 11.7.2014

Organizaciona shema

KZM na twiteru