Email
Email za mesne kancelarije i sluzbenike

Email za službenike i mesne kacelarije

Građevinska dozvola
OBRAZAC ZAHTEVA ZA DOBIJANJE GRAĐEVINSKE DOZVOLE

OBRAZAC ZAHTEVA ZA DOBIJANJE GRAĐEVINSKE DOZVOLE

Slobodno vreme
Continental turs Kula
KZM

Kancelarija za mlade opštine Malo Crniće

regionalna razvojna agencija

Regionalna razvojna agencija Braničevo Podunavlje

nagrada za StigNa svečanoj akademiji, održanoj 24. januara, u Udruženju književnika Srbije, u Beogradu, časopis za književnost, kulturu i umetnost, „STIG“, čiji je izdavač Centar za kulturu opštine Malo Crniće, našao se među dobitnici ma visokog i prestižnog priznanja.

Nagradu, za 45 godina trajanja, uručio je predsednik Udruženja književnika Srbije Radomir Andrić, uz prisustvo mnogobrojnih javnih ličnosti iz oblasti kulture i umetnosti. Dodeljivanju Svetosavskog blagodarja svojim prisustvom počastvovao je i blagoslovio izaslanik našeg patrijarha, Irineja, Vladika Artemije. U ime dobitnika nagrade časopisa „STIG“, prisutnima se zahvalila, v.d. direktora Centra za kulturu Bebica Milovanović.

Comments are closed.

Izaberite pismo
Informator o radu
 informator o radu opstine Malo Crnice

Informator ažuriran 11.7.2014

Organizaciona shema

KZM na twiteru