najbolji učenici opštine Malo CrnićeU petak 27. juna, u opštini su se okupili najbolji učenici iz naše Opštine, dobitnici Vukove diplome, učenici generacije i svi koji koji su svojim znanjem postigli zavidne rezultate na republičkim takmičenjima. Najbolje učenike nagradila je Opština i biblioteka Srboljub Mitić. Prisutnim učenicima i roditeljima, kao i nastavnicima i direktorima škola, zahavalio se predsednik Opštine Dragan Mitić, koji je istakao da su najbolji učenici budući „motor“ razvoja i promocije naše opštine.

Najpre se učenicima obratio predsednik  Opštine, Dragan Mitić, čestitajući svima na postignutim uspesima i značajnim rezultatima, zatim predsednicima Skupštine, Goranka Stević i direktorka biblioteke, Zorka Stojanović.

„ Zaista sam ponosan što Vas vidim u ovolikom broju.  Uložili ste veliki trud, isplatilo se i sada ste najuspešniji na kraju ove školske godine. To što se vi postigli nije beznačajno, naprotiv, vrlo je značajno i za vas, ali i za nas koje verujemo u vas, kao u buduće intelektualce različitih  zanimanja, a koji su potrebni našoj opštini, a i Srbiji. Još jednom čestitke svima vama, vašim profesorima i nastavnicima, direktorima škola i roditeljima na dobrom vaspitanju i putokazu kojim su vas usmeravali da postanete, ono što ste postali, i što ćete postati….“

VUKOVCI ŠKOLSKE 2013/2014.

1. Jelena Perić – OŠ „Đura Jakšić“ , Toponica
2. Kristina Marjanović – OŠ „Moša Pijade“, Malo Crniće
3. Marko Lazarević – OŠ „Moša Pijade“, Malo Crniće
4. Jovana Nikodijević – OŠ „Moša Pijade“, Malo Crniće
5. Olivera Rajković – OŠ „Moša Pijade“, Malo Crniće
6. Igor Stević – OŠ „Moša Pijade“, Malo Crniće
7. Jovanović Igor – OŠ „Milisav Nikolić“, Boževac
8. Miladinović Jovana – OŠ „Milisav Nikolić“, Boževac
9. Stokić Anđela – OŠ „Milisav Nikolić“, Boževac
10. Ivanović Kristina – OŠ „Milisav Nikolić“, Boževac
11. Milovanović Anđela – OŠ „Milisav Nikolić“, Boževac
12. Ivković Marko – OŠ „Milisav Nikolić“, Boževac
13. Nemanja Despotović – OŠ „Draža Marković Rođa“ Smoljinac
14 .Vujić Veljko – OŠ „Draža Marković Rođa“ Smoljinac
15. Ana Milanović – OŠ „Draža Marković Rođa“ Smoljinac
16. Ivković Marija – OŠ „Draža Marković Rođa“ Smoljinac

UČENICI GENERACIJE

1. Jelena Perić – OŠ „Đura Jakšić“ Toponica
2. Marko Lazarević – OŠ „Moša Pijade“ Malo Crniće
3. Jovanović Igor – OŠ „Milisav Nikolić“ Boževac
4. Despotović Nemanja – OŠ „D.Marković Rođa“ Smoljinac
Specijalnim nagradama, nagrađena je učenica 5. razreda iz Toponice za postignute rezultate iz oblasti književnosti – PERIĆ TIJANA i ANASTASIJA VOJINOVIĆ iz Salakovca , za postignute rezultate iz muzičke umetnosti.

 

Comments are closed.

Izaberite pismo
Informator o radu
 informator o radu opstine Malo Crnice

informator o radu azuriran 11.7.2014

KZM na twiteru